سیاست ایمنی و حریم خصوصی نبض‌ایران

نبض‌ایران حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان وب‌سایت و امنیت داده خصوصیشان را بسیار مهم تلقی می‌کند. نبض‌ایران معتقد است که شما باید بدانید ما چه نوع داده‌ای جمع‌آوری کرده، چطور از آن مراقبت و استفاده می‌کنیم و در چه شرایطی آن را فاش خواهیم کرد.

داده شخصی

این اعلان همه نوع داده خصوصی که در نبض‌ایران ثبت یا گردآوری شده باشد را در بر می‌گیرد. داده شخصی داده‌ای است که به کمک آن بتوان فردی را که در قید حیات است شناسایی کرد. شناسائی ممکن است تنها با داده موجود انجام شده، یا از تلفیق آن با داده‌ای دیگر که در مورد فردی به دست آمده حاصل شود؛ به صورتی که بتوان او را در میان جمع تشخیص داد. تلاش نبض‌ایران بر آن است تا پردازش یا کنترل داده شخصی در وب‌سایت حتماً به شیوه‌ای امن انجام شده، به گونه‌ای باشد تا با همه قوانین و ضوابط مرتبط، از جمله مقررات عمومی حفاظت از داده اتحادیه اروپا (GDPR) انطباق داشته باشد. در ورای آن، اعتقاد نبض‌ایران همیشه بر آن بوده که مراقبت از داده شخصی ارزشی جهانی است و باید در مورد همه اعمال شود.

نبض‌ایران شما را ملزم به ارائه هیچ نوع داده شخصی نمی‌کند. بلکه تنها داده شخصی که شما به صورت داوطلبانه در قسمت اطلاعات تماس از طریق وب‌سایت به اشتراک می‌گذارید ذخیره می‌شود. برای جزئیات بیشتر لطفاً بخش «اطلاعات مربوط به استفاده از سایت» را ملاحظه کنید. داده‌ای که شما می‌توانید به صورت داوطلبانه در اختیار نبض‌ایران قرار دهید ممکن است شامل، اما نه محدود به، نشانی پست الکترونیک (ایمیل)، اطلاعات تماس، و هر نوع داده یا جزئیات دیگری مربوط به وضعیت اجتماعی یا گذشته‌تان شود که با خواست خود فراهم می‌کنید. این داده به روز شده و به شیوه‌ای امن نگهداری می‌شود. نبض‌ایران به کمک تدابیر فنی مناسب مانع از گم شدن و یا استفاده نابجا از این داده شده، اجازه نمی‌دهد که این داده به طور غیرمجاز فاش شود. نبض‌ایران داده شخصی که کاربران سایت فراهم می‌کنند را با دیگران به اشتراک نمی‌گذارد و داده‌ای که توسط وب‌سایت نبض‌ایران جمع‌آوری شده باشد را به هیچ شکل برای مقاصد تجاری به کار نمی‌برد. داده شخصی تنها در مدت زمان لازم جهت رسیدن به هدفی که داده برای آن گرد آمده نگهداری می‌شود. وقتی که دیگر به داده نیازی نباشد نبض‌ایران همه داده شخصی ثبت شده را به طول غیرقابل برگشت نابود می‌کند.

نبض‌ایران در موارد زیر داده شخصی افراد را جمع‌آوری می‌کند:

 • برای دریافت خبرنامه‌ در فهرست پست‌سپاری نبض‌ایران ثبت‌نام کند
  • اگر شخصی برای گاه‌نامه‌های نبض‌ایران ثبت‌نام کند ما نام و نشانی پست الکترونیک او را جمع‌آوری می‌کنیم.
  • ما از این داده برای ارسال خبرنامه و دیگر تازه‌ها از فعالیت‌های نبض‌ایران استفاده می‌کنیم.
 • از طریق پست الکترونیک با نبض‌ایران ارتباط بر قرار کند
  • اگر شخصی از طریق پست الکترونیک با نبض‌ایران ارتباط برقرار کند ما نشانی پست الکترونیک (ایمیل) او را ذخیره می‌کنیم.
 • کلوچک (کوکی) را فعال کند
  • نبض‌ایران از کلوچک استفاده می‌کند تا در مورد چگونگی تعامل شما با وب‌سایت داده جمع‌آوری کند. کلوچک (کوکی) قطعات کوچک داده‌ای هستند که در مورد چگونگی استفاده شما از وب‌سایت اطلاعات جمع‌آوری می‌کنند. این قطعات داده به نبض‌ایران کمک می‌کنند تا وب‌سایت و خدمات آن به شما را بهبود بخشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفاً خط مشی نبض‌ایران در ارتباط با کلوچک را در پایین این صفحه ملاحظه کنید.

خط مشی نبض‌ایران در ارتباط با کلوچک (کوکی)

نبض‌ایران از کلوچک استفاده می‌کند. کلوچک قطعات کوچکی از داده است که در دستگاه کاربر ذخیره می‌شود. کلوچک به وب‌سایت و مرورگر وب امکان می‌دهد تا به طور موقت داده مربوط به مرور اینترنت را حفظ کند. از کلوچک برای بالا بردن کیفیت خدمات به کاربر استفاده می‌شود. با این حال، استفاده از کلوچک منتقدانی نیز دارد. زیرا در عین حال می‌توان آن را به طور مخفیانه به کار گرفت تا برای مقاصد بازاریابی در مورد عادات و علایق کاربر حین مرور وب، داده جمع‌آوری کرد. نبض‌ایران با هدف بازاریابی یا برای شناسائی فرد از کلوچک استفاده نمی‌کند.

نبض‌ایران از کلوچک برای بهبود خدمات سایت در این زمینه‌ها استفاده می‌کند:

 • برای تحلیل کاربرد سایت، برای مثال شمارش تعداد بازدیدکنندگان و درک نحوه حرکتشان درون وب‌سایت. این به نبض‌ایران کمک می‌کند دریابد کدام بخش‌های سایت پرطرف‌دارتر است و اطمینان حاصل کند تا بازدیدکننده به سادگی می‌تواند اطلاعات مورد نیازش را بیابد؛ و
 • برای ثبت بازدید کاربر از سایت، صفحات بازدید شده و پیوندهای دنبال شده. ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم تا سایت را هر چه بیشتر متناسب با علایق کاربر به روز کنیم.

با این حال، اگر مایلید از این وب‌سایت (یا دیگر وب‌سایت‌ها) کلوچک دریافت نکنید باید تنظیمات مرورگرتان را تغییر دهید. همچنین بسیاری از مرورگرها هم امکان می‌دهند تا به صورت ناشناس عمل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به راهنمای مرورگرتان مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که محدود کردن کلوچک ممکن است عملکرد برخی بخش‌های سایت را کاهش داده یا مختل کند.

در طول زمان، ممکن است خط مشی نبض‌ایران در استفاده از کلوچک تغییر کند. در پی هر تغییر نسخه خط مشی استفاده از کلوچک در سایت به روز شده، تغییرات از طریق بنر جهنده‌ای، هنگام بازدید از سایت اعلام می‌شود. هر تغییری بالافاصله پس از انتشار در وب‌سایت اعمال می‌شود.

اطلاعات مربوط به استفاده از سایت

نبض‌ایران کاربران را ملزم نمی‌کند تا برای مرور، مطالعه یا بارگیری اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت نام کاربری یا گذرواژه ایجاد کنند. سرور نبض‌ایران نشانی عددی پروتکل اینترنتی رایانه‌تان (IP address)؛ داده مربوط به مرورگر یا سیستم عامل؛ یا تاریخ و ساعت دسترسی به سایت را ذخیره نمی‌کند. لطفاً به خاطر داشته باشید که در این وب‌سایت ممکن است پیوندهایی به وب‌سایت‌های مستقل دیگری وجود داشته باشد که نبض‌ایران در قبال فعالیتشان مسئول نیست.

نبض‌ایران برای درک بهتر چگونگی تعامل بازدیدکننده با وب‌سایت از Google Analytics استفاده می‌کند. برای این موضوع نبض‌ایران تنها داده‌ای از Google Analytics کسب می‌کند که نتوان شخص را با آن شناسائی کرد. این داده آمار دقیق استفاده از سایت را برای نبض‌ایران فراهم می‌کند تا بتوان فهمید چه گروه‌هایی به سایت دسترسی دارند و به طور بالقوه از اطلاعات منتشر شده در آن بهره می‌گیرند.

اگر به هر دلیلی مایل باشید Google Analytics داده شما را جمع‌آوری نکند می‌توانید با مراجعه به این پیوند تنظیمات لازم را انجام دهید.

تعهد نبض‌ایران نسبت به امنیت داده

نبض‌ایران به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، حفظ دقت داده و تضمین کاربرد صحیح آن، پروسه‌های مناسب فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی را به اجرا گذاشته تا هر داده‌ای که به صورت آن‌لاین گردآوری شده باشد به صورت امن نگهداری شود.

تغییر در این خط مشی

نبض‌ایران این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا بنا به نیاز در این خط مشی تغییر ایجاد کند. هر گونه تغییری به شیوه قابل دسترس برای همه در وب‌سایت اعلام خواهد شد.

نحوه ارتباط با نبض‌ایران

اگر در مورد خط مشی‌های نبض‌ایران پیرامون حریم خصوصی پرسش یا نقطه‌نظری داشتید لطفاً به ما از طریق پست الکترونیک [email protected] ایمیل بزنید.

قابل اجرا از ژوئن ۲۰۱۸